Buse Çal Beauty

Güzellik Salonu

Hizmetlerimiz

Buse Çal Beauty İnstagram

Instagram Sayfamızı Takip Edin!

Buse Çal Beauty Youtube

Youtube Kanalımıza Abone Olun!

Aynur Demir
Aynur Demir
2022-12-24
Çene bölgeme iğneli epilasyon için gittim. İlk seansımdı çok memnun kaldım hem işlemden hem işletme sahibinden. Buse Hanım gerçekten çok ilgili ve çok bilgilendirdi işlem sırasında. Aklında soru işareti kalmıyor insanın. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Altuğ Yenice
Altuğ Yenice
2022-12-24
Merhaba Eşimin işlemindeki başarıyı görüp yaptırdım. İğneli epilasyon sonucu inanılmaz. İlk seansta bile ciddi fark etti. Çok temiz ve kesinlikle güvenle işlem yaptırabileceğiniz bir yer.
betul Ak
betul Ak
2022-12-23
Merhabalar açıldığı tarihten itibaren kirpik lifting manikür microblading kalıcı makyaj kalıcı kuru manikür ve protez tırnak yaptirdim. İşlemlerden çok memnunum. Her ay düzenli olarak gidiyorum. buse hanimin bilgisi ve ilgisi harika herkese tavsiye ederim.
Ang L
Ang L
2022-12-14
I am not local, I have done micro blading seval times in different countries, Buse is one of the best beautician I have ever met. As I’m an English speaker, she spent an hour to communicate with me for the style I want and explain specifically what she would do for my existing eyebrown before she started. During the whole process she is very delegate to detail and keep communicating with me as well. I can see she is very professional. I really so satisfy for my micro blading and eyelash lifting she did for me. Buse is very sincere and friendly, all the process I feel pleasant and not pushing at all. If you want a profession Beautician, I highly recommend Buse. You would found totally worthy. Buse, thank you very much for the beautiful transform. I am gonna miss you after I leave Turkey.
Nagehan kılıç
Nagehan kılıç
2022-12-10
Sevgili Buse Hanım ve Gökhan Bey’in pozitif ve güler yüzlü yaklaşımları için öncelikle çok teşekkürler. Bu güne kadar iki farklı yerde kaşlarıma microblading uygulaması yaptırdım ama ilk kez işini bu kadar uzmanlıkla, titizlikle, detaylı yapan birini gördüm. Daha önce yarım saatte oldu bitti denilen uygulamayı Buse Hanım iki saatte o kadar özenle ve detaylı yaptı ki ellerine ve emeğine sağlık. Çok memnun kaldım ve daima kendisine geleceğim.
Hicret Doğacı
Hicret Doğacı
2022-12-08
Çok samimi, işini titiz yapan, temiz gidebileceğiniz en iyi güzellik merkezi. Şahane bir cilt bakımı deneyimi oldu bizim için! Burdan Buse hanıma sevgiler tekrardan🫶🏻🌸
Aysun A.
Aysun A.
2022-10-12
Buse Hanım'ın gülen yüzü, hoş sohbeti, para odaklı iş yapmaması, beni rahatlatmak adına yapacağı her işlemi detaylıca anlatması ... Daha birçok şey için teşekkürler. Ben çok memnun kaldım,mutlaka faydalanmalısınız. Teşekkürler Buse Hanım,iyi ki yolumuz kesişti.
Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR
Whatsapp
Instagram
Instagram