Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş Laminasyon, gür kaşlara sahip ancak kaş kılları içe doğru kıvrılmış, düşük, yukarı kalkmayan kaşlara sahip kişilerin, kaşlarına hacim kazandırmak ve doğru formuna getirmek için tercih ettiği doğal bir şekillendirme işlemidir. Uygulama esnasında proteinler, vitaminler, kremler kullanılarak kılların eski canlılığına kavuşması sağlanmaktadır. Kaş Laminasyon işlemi bir diğer adıyla Kaş Lifting olarak da adlandırılmaktadır.

Kaş laminasyon işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Acısız bir işlem olan lifting sonunda günlük hayata devam edilebilmektedir. Kaş lifting işleminde kullandığımız tüm ürünler doğal ve zararsızdır.

Kaş Laminasyonu Nasıl Uygulanır?

Kaş laminasyon işlemine başlamadan önce uzmanımız tarafından kişinin yüz ve göz şekline göre kaş şeklinin nasıl olacağına karar verilir. Ardından kaş temizlenir ve yağdan arındırılır. Bu işlem sonrasında istenilen kaş şekli çizgilerle yüzde belirgin hale getirilir. Kaşlar yukarı doğru taranarak çizilen şekle göre biçimlendirilir ve özel yapıştırıcı ile sabitlenir. Ardından kaşların düz durmasını ve sağlayacak keratin uygulanır.

Bu işlem süresi dolduktan sonra kaşların boyanması isteniyorsa kaş boyanır. Sonrasında vitamin bakımı yapılır. Son aşamada kaşa son şekli verilir.

Kaş laminasyon uygulaması ortalama 2 ay kalıcıdır.

Kaş Laminasyonu İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Biçimsiz görünen kaşlar, daha gür ve doğru formda bir görünüme kavuşur. Doğru forma kavuşan kaşlarınız sayesinde yüzünüzde daha canlı, genç ve botoks etkisi veren bir görünüm oluşur.

Kaş bakımına ve makyaj yapımına ayrılan süreyi azaltır. Kaş hattının belirginleşmesi, kaş alırken büyük kolaylık sağlar.

Kaşlar daha sağlıklı ve doğal görünüme kavuşur. Bu durum da yüz ifadesinin daha güçlü olmasını sağlar.

Uygulanan keratin sayesinde kaşların gürleşmesi ve uzaması sağlanır.

Kaş Laminasyonu Kimler İçin Uygulanır?

Kaş laminasyonu kaşların daha sağlıklı ve düzgün yapıda gözükmesi için yapılan yarı kalıcı bir bakım yöntemidir. Genellikle kalın kıl yapısına sahip, kaşlarında sürekli olarak aşağıya doğru kayma, şekil bozukluğu yaşayan hatta kaş asimetrisine sahip kişiler için uyguladığımız bir yöntemdir.

Kaşlarınız sürekli olarak aşağı düşüyor ve yanlış yönlere uzayarak gün içinde bile sürekli kontrol etmenize neden oluyorsa kaş laminasyonu sizin için uygun bir yöntem olacaktır. Kaş laminasyonu sayesinde kaşların aşağı düşmesini engelleyerek, yukarı taranmış ve kusursuz bir görüntü elde etmekteyiz.

Kaş Laminasyonu İşlemi Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Kaş laminasyon yaptıranlar için ilk 24 saat çok önemlidir. İşlem uygulanan bölgeye 24 saat süresince su değdirilmemelidir. İlk günün ardından rutin makyaj, kaş bakımı işlemleri yapmaya devam edilebilir. Kaşlar keratin uygulamasından dolayı yağlı görülebilir ancak bir hafta sonra daha dolgun ve hacimli görünüme kavuşacaktır. Uygulama sonrasında uzmanlarımız ayrıntılı şekilde nasıl bakım yapmanız gerektiğini açıklayacaktır.

Kaş Laminasyonu İşlemi Fiyatları 2023

İşlem fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Güncel kaş laminasyon fiyatları hakkında en net bilgiyi almak için salonumuza ulaşabilirsiniz. Kaş laminasyon fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram :  busecalbeauty

Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR
Whatsapp
Instagram
Instagram