Nail Art Kalıcı Oje

Nail Art Kalıcı Oje

Nail Art Nedir?

Tırnakların kişisel zevklere, dönemin trendlerine ve konseptlere göre süslenmesi işlemi olarak yanıtlanabilecek “Nail art nedir?” sorusu, özellikle son yıllarda sıkça araştırılmaktadır. Bu uygulama; uzun, sivri ve badem tırnak türleri için uygundur. Ayrıca, protez tırnaklara da profesyonel bir şekilde yapılması söz konusudur. Estetik bir görünüm için tırnak bakımı ve süslemesine özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Bu tarz tasarımlar ile günlük hayatta ya da özel günlerde kusursuz ve tamamlanmış bir görünümün sağlanması mümkün hale gelir.

Nail Art Nasıl Yapılır?

Bütün ve estetik bir görünüm için tırnakların bakımlı olmasının yanı sıra estetik ve şık bir görünüme de sahip olması gerekir. Böyle bir görünüm elde etmek için kullanıcıların en sık merak ettiği konuların başında “Nail art nasıl yapılır?” sorusu gelir. Bu işlem, hazırlanmış ve tercih edilen tasarıma göre şekil verilmiş tırnaklara uygulanan süslemeler ile gerçekleştirilir. Dolayısıyla tırnakların uygun boyuta ve şekle getirilmesi de tırnak süsleme sanatının aşamaları arasında yer alır. Ayrıca istenilen tasarımın el yapısına uygun olup olmaması ve tırnakların uygun boyuta sağlıklı bir şekilde getirilmesi işlemleri de önem taşır. Bu faktörlere ek olarak tırnak üzerine yapılan protezlere süslemeler yapılması da pratik uygulamalar arasında yer alır.

Uygulama süresi yaklaşık olarak bir saattir. Tabiki istediğiniz desen ve şekillere göre bu süre yükselip azalabilir. Karmaşık ve çok desenli nail artllar yapımı daha uzun bir süreçte gerçekleşir.

Nail art yapımında en önemli aşama tırnağa bakım yapılması aşamasıdır. Bu yüzden bakım yapma aşamasında son derece titiz çalışmaktayız. Kullanılan bütün ürünler son derece sterildir. Tırnağın işlem sonrasında en güzel görünüme sahip olması için bütün işlemler profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kaliteli malzemeler ile uygulanan nail art kolaylıkla bozulmayacaktır. Malzemelerin kaliteli olması ortaya çıkan sanatın kusursuzluğu açısından oldukça önem arz eder. Kalitesiz ürünler uygulanan sanatı yansıtamaz.

Küçük fırçalar ve makinalar sayesinde en küçük desenleri bile tırnağınızda çizmek mümkündür. Oldukça titiz ve dikkatli bir çalışmadır. Her boyuttan fırça kullanılarak tırnağınız üzerinde bir sanat eseri inşaa edilir. Tırnak küçük bir alan olduğu için rahat hareket etmek oldukça önemlidir. Esnek ve ince uçlu fırçalar yardımı ile tırnaklarda değişim yaratılmaktadır.

Nail Art Kimlere Uygulanır?

Tırnağında rahatsızlığı bulunmayan herkese uygulama yapmaktayız. Nail art uygulaması için çok koşul ve prosedür yoktur. Tırnakları ile ilgili ciddi bir sağlık sorunları olamayan kişilere hizmet sunuyoruz.  Tırnak yapısında enfeksiyoen bağlı herhangi bir rahatlığı olan kişilere işlem uygulanmamaktadır. Bunun haricinde tırnak yapısı uygun olan her kişiye uygulanır. Oldukça estetik ve çarpıcı bir gröünüm oluşturması dolayısıyla özellikle çalışan kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Nail Art Yapımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Tırnak hijyeni ve temizliğine dikkat edin.
  • İşlem sırasında kullanılan malzemelerin hijyen standartlarına uygunluğuna dikkat edin..
  • Tırnakların güçlü ve kırılmayan yapıda olması için beslenme ve bakımınıza özen gösterin.
  • El yapınıza uygun olan ve elinizi daha estetik gösterecek renkler ve tasarımlara yoğunlaşın.
  • Özel günlerde konsept tasarımları değerlendirerek bütüncül bir görünüm elde edin.

Tırnaklar en çok dikkat çeken ve göz önünde olan vücut bölümleri arasındadır. Bu nedenle nail art uygulamaları ile bakımlı görünmeleri, imajınızı yansıtan önemli unsurlardan biridir. Kusursuz bir görünüm elde etmek, kombinlerinizi tamamlamak ve dikkat çeken özgün tasarımlar ile farkınızı ortaya koymak için bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Nail Art Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum söz konusu değildir. Sadece uzun süreler boyunca kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Bir zaman sonra tırnağınıza zarar verebilir. Tırnağınız nefes almadığı için sararmalar olabilir.

Bunun yanı sıra bir zararı yoktur. Gönül rahatlığı ile uygulamadan faydalanabilirsiniz. Uygulama tırnağa uygulanacağı için vücudunuza pek bir zararı olmaz. Sadece uzun süre tırnağınızda tutmamaya önem vermelisiniz.

Yaptırdığınız modelden sıkıldığınızda kolaylıkla silerek yeni modeller yaptırabilirsiniz. Oldukça kolay bir işlem olduğu için silinmesi ve tekrar yapılması tırnağınıza zarar vermeyecektir. Bu sayede tırnağınıza bakım yaptırmış olursunuz.

Nail Art Fiyatları 2023

Nail Art İşlem fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Güncel kirpik lifting fiyatları hakkında en net bilgiyi almak için salonumuza ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram :  busecalbeauty

Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR
Whatsapp
Instagram
Instagram