Pumpkin Peel

Pumpkin Peel

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Nedir?

Pumpkin Peel yani balkabağı bakımı veya sindirella bakımı son zamanlarda oldukça popüler olan organik bir peeling yöntemidir. İçerisinde barındırdığı alfa hidroksi asit, amino asitler ve enzimler açısından oldukça zengin olan Kabak, cilt bakımında da fazlasıyla kullanılmaktadır. Hücrelerin yenilenme hızını arttıran Alfo Hidroksi asit, cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken, cilde yumuşaklık kazandırır. Pumpkin cilt bakımı hücre onarıcı etkisiyle kusurları minimize etmeyi başarıyor.

Buse Çal Beauty’de organik ürünlerle uygulanan pumpkin cilt bakımı, taze ve aydınlık bir görünüm sağlar. İşlem sırasında enjeksiyon veya iğne uygulanmaz. Sindirella bakımı boyunca kişiler konforlu bir süreç yaşamaktadır.

Bal kabağı peelingi, yaşlanma sürecini yavaşlatırken anti-aging bir bakım yapar. Aynı zamanda siyah nokta, leke, çil, akne vb. cilt kusurlarının tedavi edilmesini sağlar. Pumpkin cilt bakımının ana maddesi olan doğal bal kabağı, birçok formülle zenginleştirilmektedir.

A vitamini, salisilik asit, mineral, vitamin vb. elementlerle zenginleştirilen formül, ilk seansla birlikte taze ve ferah bir cilt yapısı sağlamaktadır. Buse Çal Beauty’de başarıyla uygulanan , sadece doğal içeriklerden hazırlanır. Doğal etkisi, ciltte herhangi bir deformasyona sebep olmazken kızarıklık, kaşıntı vb. rahatsızlıkların oluşmasını da önlemektedir.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Cildi maskeye hazırlamak için önce cilt tipine göre belirlenen temizleyici ürünler yüze uygulanır. Cilt yağdan ve kirden arındırıldıktan sonra yüze masaj yapılarak ölü cilt hücreleri temizlenir. Pumpkin Peel Sindirella cilde sürülür ve yüzde 10-15 dakika bekletilir. Sonrasında özel solüsyonu ile maske ciltten arındırılır ve cilt yapısına uygun nemlendirici uygulanır. Etkisini hemen fark edersiniz. Porselen netliğinde ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak hedeflenir.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Kimlere Uygulanır?

Pumpkin bakım uygulaması kuru, akneli, yaşlı veya olgunlaşmış, hiperpigmentasyonlu tüm ciltlere yapılması önerilen bir uygulamadır. Herhangi bir cilt problemi olmayan, yalnızca cildini ölü derilerden arındırarak ışıltılı bir görünüm elde etmek isteyen kişilere de pumpkin peel uygulaması yapılabilmektedir.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Pumpkin peel yaptıranlar, ilk uygulamayla birlikte cildinin rahatladığını ve yenilendiğini hisseder. Güçlü formülü Buse Çal Beauty uzman kadrosu sayesinde cildinizin nefes aldığını hissedersiniz ve cildin yenilenme süreci başlar.

Pumpkin peel cilt bakımının faydaları:

  • Çil, leke vb. hafif düzeydeki sorunların giderilir ve yoğun leke görünümleri azalır,
  • Cilt, ölü hücrelerden arındırılır,
  • Gözenekler sıkılaşır,
  • Siyah nokta, yağ butonu ve akne problemleri tedavi edilir,
  • Cilt yumuşar ve pürüzsüz bir görünüme sahip olur,
  • Işıltılı ve kusursuz bir görünüm başlar.

Pumpkin peel işleminin en önemli avantajlarından biriyse dört mevsim uygulanabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda cilt, en üst katmandan itibaren temizlenir ve derinlemesine bir arındırma hissedilir. Düzenli pumpkin peel uygulaması, hücre yenilenmesini hızlandırır ve cildin yaşlanmasını geciktirir.

Pumpkin peel, son dönemde özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda her yaş için pumpkin cilt bakımı yapılabilir. İşlem sonrasında herhangi bir ağrı, kızarıklık, yanma vb. sorunlar oluşmayacaktır. Dolayısıyla günlük hayatınıza, ışıltılı cildinizle devam edebilirsiniz.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Kaç Seans Olmalıdır?

Pumpkin cilt bakımı 4 – 6 seans olarak uygulanmaktadır. Tercihe göre tek seans olarak da uygulanabilmektedir. Bu tedavi şekli için her mevsim uygundur ve cildin ihtiyacına ve problemine göre seans aralarında bir hafta veya on günlük boşluk bırakılmasını öneriyoruz. Düzenli cilt bakımı uygulamasıyla, özellikle kadınlar ışıltılı bir görünüme kavuşmaktadırlar.

Kimler İçin Uygundur?

Her cilt, sağlıklı ve doğal bir bakıma ihtiyaç duyar. Kimyasal maddelerin yoğun kullanımı zaman içinde cilt elastikiyetinin kaybolmasına neden olur. Aynı zamanda yoğun kozmetik kullanımı da cilt lekelenmesini başlatabilir. Doğadan aldığı zengin formülü ile her cilt yapısı için uygundur.

Özellikle kuru cilt yapısına sahip olan kişiler  ideal nem seviyesine ulaşacaktır. Aynı zamanda sebum dengesini koruyan özel formülü ile yağlı cilt problemini minimize eder.

Buse Çal Beauty’e başvuran danışanlarımız pumpkin cilt bakımı ile daha doğal, aydınlık ve genç bir görünüme sahip oluyor. Uzun süredir uygulanan pumpkin peel, yüksek memnuniyet oranıyla kadınları mutlu ediyor. Birçok kadın, yenileyici etkisiyle yaşlılık belirtilerini geciktirmektedir. Aynı zamanda doğal ve organik içeriği de kimyasal maddelerin sebep olduğu zararlı etkiyi azaltacaktır.

Pumpkin Peel Ne işe Yarar?

Doğal ve organik bir üründür. Akneli ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun bir cilt bakımıdır. Balkabağı ile yapacağınız cilt bakımı sonrasında cildinizin en üst tabakasını arındırarak, cildinizde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olurken, çil tedavisine de yardımcı olur.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı Fiyatları 2023

Pumkin Peel Cilt bakımı fiyatları, cilt bakımının içeriğine göre değişiklik gösterir. Kişilere cilt bakımı yöntemlerinin uygulanacağı, yapılan tetkikler sonucunda belli olur. 

Pumpkin peel cilt bakımı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram : busecalbeauty

Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR
Whatsapp
Instagram
Instagram